Prijavite se za sudjelovanje na kongresu na sljedećem linku!

* obavezna polja

Osobne informacije

Pažnja: Ukoliko prijavljujete više sudionika molimo Vas upišite različitu e-mail adresu (ukoliko je moguće adresu sudionika) za svaku prijavu.
Kotizacija

Nakon primitka Registracije i uplate kotizacije, na Vašu e-mail adresu dobiti ćete Potvrdu o registraciji koja će Vam biti potrebna za Registraciju na licu mjesta. Nakon registracije potrebno je u roku od 3 dana uplatiti sve troškove, u protivnom će se Vaša registracija automatski izbrisati. Platitelj u potpunosti pokriva sve troškove bankovnih transfera i prema banci platitelja i prema banci primatelju uplate.

Kategorije Rana kotizacija
Kasna kotizacija
Sudionici - članovi HPD-a / PREDAVANJA
Sudionici - nečlanovi HPD-a / PREDAVANJA
Kotizacija za dentalne asistente i dentalne higijeničare
Sudionici - Dodiplomski studenti *

* Dostaviti potvrdu o studentskom statusu na mail adresu: petra@conventuscredo.hr

Osoba u pratnji:

Radionice

Pogledajte detalje radionica.

Četvrtak:

Radionice Rana
Kasna
Suvremena inicijalna parodontološka terapija

Petak

Radionice Rana
Kasna
poslije 07.05.2019
Hijaluronska kiselina i PRP/PRF u estetici perioralne regije i dentalnoj medicini
Laseri i njihova primjena u parodontologiji - kirurgija mekih tkiva pomoću diodnog lasera
Digitalno vođena implantologija
All-on-4 – workflow
Smještaj:
Hotel Jednokrevetna soba Dvokrevetna soba
Park Plaza Histria ****

Ništa

* cijene su izražene po sobi na bazi noćenja s doručkom, uključuju PDV i boravišnu pristojbu

Plaćanje:
Želim da račun glasi na:

Ako želite da račun glasi na drugu osobu ili tvrtku molimo ispunite sve potrebne informacije. Za osobu koristite ime i prezime, a za tvrtku ime tvrtke.

Ukupno za platiti:

Kotizacija